przedszkole12-sopot.pl

Prawidlowy rozwoj dziecka

Prawidlowy rozwoj dziecka

Zapobieganie chorobom serca może dosłownie uratować życie – Te 3 Porady zdrowotne mają zasadnicze znaczenie dla Ciebie

Choroba serca jest jednym z wiodących przyczyn śmierci u mężczyzn i kobiet w całym świecie. To przerażające faktem i zrobisz dobrze, aby wiedzieć, jak zatrzymać jej się z tobą dzieje.

Choroba serca nie dotyczy tylko osób starszych. Mnóstwo młodych mężczyzn i kobiet na całym świecie umiera z powodu chorób serca rocznie. Ich liczba w setki tysięcy.

Większość naszych młodych ludzi martwić tylko o zachorowania na raka lub choroby Alzheimera, choroby serca, ale uderza w nich na długo zanim dotrą do wieku, w którym choroba Alzheimera staje się problemem.

Słyszymy o historie wysokie ciśnienie krwi, zawałów serca i innych takich problemów związanych z systemem sercowo-naczyniowego. I smutne jest to, że mamy tendencję do ignorowania te historie, a potem kończy się cierpi z naszej niewiedzy.

Więc co można zrobić, aby zapobiec katastrofie w niewydolności serca wpływających na was? Oto kilka rzeczy, które należy zwrócić uwagę …

1) Palenie jest szkodliwe dla zdrowia, okres. Palenie jest główną przyczyną wysokiego ciśnienia krwi, a jego konsekwencje są udary, zawały serca, niewydolność serca, uszkodzenie oczu i niewydolności nerek. To na pewno wysoko na liście nawyków cywilizacyjnych należy unikać za wszelką cenę. Jeśli uważasz, że palenie pomaga walczyć ze stresem, to jeszcze raz. Istnieje wiele innych zdrowych sposobów na stres, na przykład, biorąc na spacer, pływanie, słuchając kojącej muzyki.

2) do alkoholu jest inny nie-nie. Nie mówimy o kłopotach sercu romantycznego rodzaju tutaj, ale kłopoty z sercem tego rodzaju, że dostać się do miejsca spoczynku sześć stóp pod ziemią przed czasem. Nadmierne spożywanie alkoholu podnosi ciśnienie krwi i przynosi te same nieprzyjemne konsekwencje jak w paleniu.

– autor artykułu