Rozklad dnia

Nasze przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 – 18.00.

O godzinie 9:00 podajemy dzieciom śniadanie. Po śniadaniu rozpoczynają się zajęcia pobudzające kreatywność Państwa dzieci: dzieci rysują, lepią z plasteliny, śpiewają piosenki, tańczą, recytują wiersze, słuchają opowiadań. Oprócz tego uczymy dzieci czytać, liczyć i pokazujemy im rożne doświadczenia.odżywki i suplementy – sklep Pragniemy bowiem zainteresować Państwa dzieci wszelkimi dziedzinami życia. Jeśli pogoda na to pozwala udajemy się z dziećmi na spacer lub plac zabaw znajdujący się obok naszego przedszkola. W międzyczasie podajemy dzieciom drugie śniadanie, około godziny 10:30.

O godzinie 12:00 dzieci jedzą pierwsze danie obiadowe – zupę, a o około godziny 14 – drugie danie. Na młodsze dzieci i starsze, które chciałyby odpocząć po obiedzie czeka nasza przytulna sypialnia. Tam czytamy dzieciom bajki i tulimy je do snu.

Później organizujemy dla dzieci różne zabawy w grupach. Często prowadzimy zajęcia kulinarne – pokazujemy maluchom jak ugotować proste dania, a także zajęcia z języka angielskiego – uczymy dzieci prostych słów w obcym języku, uczymy ich prostych piosenek.

O godzinie 15:30 podajemy dzieciom deser. Zazwyczaj są to sezonowe owoce.

Później, dzieci czekając na swoich rodziców, spędzają czas ze swoimi rówieśnikami na zabawie.