przedszkole12-sopot.pl

Profesjonalna opieka dla dziecka

Profesjonalna opieka dla dziecka

Różnych rodzajów storczyków

Wiele osób uważa, że ??istnieje wiele gatunków roślin storczykowatych, ale niewiele wiedzieli, że istnieją tylko dwa rodzaje storczyków: naziemną i epifityczne rodzaje storczyków. Pierwszy typ rośnie na garnkach, a drugi typ mogą rosnąć na drzewach i skałach.

Z jednej strony, storczyki naziemne są zwykle uważane za najbardziej ukochany wśród wszystkich roślin orchidei.http://harmoniasmakow.pl/imbir-marynowany Cymbidium to jeden specyficzny rodzaj storczyków naziemnych, które ma 40 inne rodzaje gatunków wraz z setkami hybrydy. Te rodzaje storczyków byli wśród tych oryginalnych gatunków, które nigdy nie były uprawiane przez ogrodników i miłośników orchidei i entuzjastów. Cymbidium jesteś typem naziemnej, które mogą rosnąć zarówno na ziemi , na drzewach i skałach. Głównie te poszczególne gatunki mogą rosnąć bardzo dobrze nawet w zgniłych lesie. Ponadto gatunki cymbidium zazwyczaj znajdują się w Azji Południowo-Wschodniej oraz w Japonii, która jest ich naturalnym środowiskiem. Można je także znaleźć w Australii. storczyki cymbidium są przeważnie popularne, ponieważ mogą one być łatwo uprawiana w swoim domu, co sprawia, że ??te szczególne rośliny orchidei najlepszy wybór dla początkujących w uprawie storczyków w pomieszczeniach zamkniętych.

Zdumiewająco, przeważająca storczyki są epifity; są storczyki, które mają swoje korzenie w glebie lub ziemi. W szczególności, Dendrobium jest najbardziej popularny wśród epifityczne storczyki. Chociaż są one bardzo łatwe do wzrostu, ale wymaga trochę więcej ostrożności w stosunku do Cymbidium. Ponadto, te storczyki nie łatwo rozmnażać jak inne rośliny orchidei. Jednakże, nie są zaskakująco ponad tysiąca gatunków tego storczyków. Te rodzaje storczyków często rozwijają się w dzikie tropikalnych z północnych Indii, Polinezji, Azji Południowo-Wschodniej i Australii.

– autor artykułu