przedszkole12-sopot.pl

Logopeda w przedszkolu

Logopeda w przedszkolu

Kradzież tożsamości na wzrost Nieruchomości

Kradzież tożsamości jest jednym z najszybciej rozwijających się przestępstw w kraju, mówi Melissa Kongresu Bean. FTC otrzymuje ponad 250 tysięcy zgłoszeń o kradzieży tożsamości każdego roku i USA Today poinformował, że w 2007 roku szacuje się 260 mln rekordy zostały skradzione – która wynosi 8 ewidencji skradzionych każdej sekundzie każdego dnia.

pośrednik w sprzedaży nieruchomości® Stowarzyszenia, Numer Deski Brokerzy i agenci będą musieli współpracować, aby powstrzymać ten zbliża zagrożenie w branży nieruchomości, która jest centralnym punktem trendu # 6 w moim 2008 Trends Report.

W 2007 roku branża nieruchomości doświadczyły znaczącej liczby naruszeń i naruszeń związanych z kradzieżą tożsamości i bezpieczeństwa danych, takich jak:

Haker skorzystał z błędu programowania na ogólnodostępnej stronie internetowej MLS i przejęła całą sieć – zarówno w centrum danych i biura MLS – zdejmując z witryny publicznej i uzyskanie dostępu do systemów członkowskich, sklepu MLS – wszystko.

Człowiek wchodzi do stowarzyszenia, obok ruchliwej recepcjonistka i zatyczek swojego laptopa do gniazdka sieciowego – minut później wziął bazę członkowską i całe oprogramowanie potrzebne mu do odszyfrowania i używać go w celach wrogich.

https://sportowesuple.pl/11-odzywki-bialkowe

Pracownik spółki zależnej od Narodowych Fidelity Information Services, Inc. ukradli 2,3 miliona rekordów konsumentów z konta bankowego i karty kredytowej, które później sprzedawane maklera danych.

To nie jest dobra wiadomość dla branży już nadszarpnięta w mediach jako jeden złożony z najsłabiej zaufanych specjalistów. Więc co robisz panie Realtor® do tego nie dopuścić do ciebie?

2008 Swanepoel Trends Report (www.ReTrends.com) zaleca plan siedem punktową dla agentów i brokerów podjąć w celu zminimalizowania ewentualnych procesów sądowych, a nawet więzienia. Zostałeś ostrzeżony.

Stefan Swanepoel jest powszechnie uznawana za wiodącą wizjonera na trendy i zmiany w branży nieruchomości. On napisał 14 książek, oficjalne dokumenty i raporty w tym 1998 Amazon.com bestsellera, Nieruchomości konfrontuje rzeczywistość (1997) oraz roczne Swanepoel Trends Report. Jego osiągnięcia naukowe obejmują w nauce licencjata, magistra ekonomii biznesu i dyplomów w arbitrażu, fuzji i przejęć, nieruchomości, informatyki i marketingu. Dziś Stefan służy jako CEO Grupy RealtyU (www.realtyu.com), jednej z największych firm deweloperskich karierę w branży nieruchomości i jest poszukiwanym mówca motywacyjny toniki (www.swanepoel.com).

– autor artykułu