Dzieci najlepiej ucza sie w malych grupach

Jak dbać o dziecko z rąk, pryszczyca

Wszyscy znamy do pewnego stopnia ze stopką pryszczycy, która dotyka głównie bydło, świnie i inne zwierzęta. Choroba dłoni jest zupełnie inny od tego. Obie choroby nie są związane w ogóle; są one spowodowane przez różne wirusy i choroby, które infekuje bydło nie zarażać dzieci, ani też odmiana dla dzieci zarazić bydło.http://hurtowniaimport.pl Ręka, pryszczyca jest chorobą, która dotyka głównie dzieci w wieku poniżej 5 lat, i jest spowodowane przez wirusy z grupy wirusów zwanych enterowirusy.

Odnośna dziecko cierpi na początku niewielką gorączkę, który w zależności od wieku dziecka mogą być łatwo przypisane do jakiejś innej przyczyny, takie jak ząbkowania. Dwa dni po wystąpieniu gorączki, można zauważyć, pęcherze lub owrzodzenia w jamie ustnej dziecka. Mogą być czerwone lub białe w kolorze i są dość łatwe do wykrycia. Wraz z ranami na pewno zauważy spadek apetytu dziecka. Dzień lub dwa po wrzody, dziecko może rozwinąć się wysypka na dłoniach i stopach i być może innych części ciała (kolana zbyt łokcie). Wysypka może również wyglądają jak małe pęcherze i może być obecny tylko w jednym obszarze na w różnych częściach wymienionych. Wysypka nie swędzi i nie wydaje się niepokoić dzieci.

Nie ma szczepionki, aby zapobiec rękę, nogę pryszczycy, a także bez leczenia za to po zarazić się chorobą. Lekarz może zalecić pewne leki, aby twoje dziecko bardziej komfortowe, jak Tempra dla gorączki.

Najlepszym sposobem dbania o zakażonego dziecka jest zapewnienie, że jest picie wystarczającej ilości płynów. Odwodnienie jest dużym problemem dla dzieci z choroba dłoni. Zachęcaj dziecko do picia mleka lub wody jako kwasowości soków może pogorszyć rany. Zachować tę samą uwagę, jeśli chodzi o karmienie dziecka i unikać gorących lub pikantnych potraw. Jogurt wydaje się ukoić rany, a większość dzieci mogą jeść jogurt.