Zabawki w przedszkolu

(4) Mama uczy się, jak zachęcić wyobraźni grę Annette – źródło kreatywności.

(5) Poprzez zabawę, Annette ćwiczy swoje umiejętności numerycznych. Najnowsze badania wykazały, że kompetencje matematyczne na poziomie Annette jest silnym predyktorem późniejszej realizacji. (Duncan i in., 2007)

(6) Udostępnianie z dorosłymi jak i dziećmi jest ważnym kompetencje społeczne.

(7) Mama jest modelowanie czynnikiem dla dziecka z upośledzeniem.

(8) Annette wyraża swoją radość przez „nagradzanie” Mama z informacji prosiła wcześniej. Używa rymowanych słów, aby stworzyć scenariusz, dobry przykład twórczej umiejętności.

(9) W następstwie prowadzenie Annette, mamo udało się jej pierwotnym celem uczenia się, a dwie dodał także kilka nowych osiągnięć podczas spontanicznej zabawy razem. To dało im możliwość jakiegoś ciepłego matka / córka klejenie.