Profesjonalne przedszkolanki

Profesjonalne przedszkolanki Czy masz bandaż możemy użyć? ” Anne: „.. OK OK Ale ja nie rozumiem ..” Annette. „. Nie martw ile dostajesz bandaż, będę ustawić stół dla Dolly przekąski.” Anne odchodzi i powraca z rolka bandaża z gazy i nożyczki. Tymczasem Annette dostaje zabawki zestaw herbaty na cztery, a stawia filiżankę, spodek i talerz przed każdą lalkę. Anne: „Jak dobrze mogę związać się nadgarstek Floppy Boy?” Annette: „Tak. – A ja umieścić torebki herbaty w imbryku” Anne odcina kawałek off z bandażem i związuje go na prawym ramieniu lalki (4), podczas gdy mimów Annette stawianie torebki herbaty w imbryku. Anne: „Dobry mogę umieścić kilka filiżanek i spodków dla nas?” Annette: To sprawi, pięć w partii, a ja mam tylko cztery filiżanki i spodki, (5), dzięki czemu można dzielić i ja „(6)?

Anne: „Oczywiście mam zamiar przenieść kubek Floppy Boy do boku jego dobre strony.” (7)

Annette: „Świetnie, mamo”, dodaje inny nakrycie, mimów wylewając herbatę z czajnika, a następnie siada. Zarówno MIME picia herbaty. Anne: „Pyszne !!!” Annette: „Czy to nie zabawne?” Anne: „Tak !!!” Annette. „OK, Mamo Byłaś tak dobra, mam zamiar dać kilka rymów FUN RUN SUN Fajnie jest pracować w słońcu (8)…..

Anne: „. ! Ale nie, jeśli upadniesz i zranić rękę To BUM – MER” Annette całuje jej mama i mówi (9) „Cool, mamo Teraz wiesz jak grać!”.

KOMENTARZ

(1) Mama czuje się pod presją i chce trzymać się swojego programu nauczania, który obejmuje nacisk na czytanie, ale Annette właśnie wróciłem do domu z przedszkola, a ona chce grać, zwłaszcza, że ??jej matka obiecała. Mama powinna dać jej spokój.

(2) Dzieci (i reszta z nas) uczyć się na własnych błędach. W tym przypadku, Annette jest popełnić błąd „na cel”. Ona mówi matce, że to w jaki sposób dzieci uczą się, a to wszystko w porządku.

(3) Życie jest ważne, a rodzice muszą mieć czas na to, jak również do nauczania przedmiotów szkolnych.