Gry i zabawy dla dzieci

Jak zrobić twaróg

Jeśli chodzi o twaróg dotyczy to z pewnością bardzo smaczne. Można zrobić to w domu, jak również. W rzeczywistości jest to smaczne i zdrowe formy sera. Ser domku zaczerpnął swoją nazwę od samego domku, gdzie może być wykonane z dość swobodnie. Po prostu nie można porównywać bogaty smak sera z serem przyniósł ze sklepów.http://g-sail.eu/zeglarskie-wskazowki/rekomendowane-trasy/kierunek-zachd To jest po prostu wspaniały. W tym artykule będę wyjaśniając wam kroki z pomocą których można zbudować swój własny ser w domu.

Proces wygląda tak:

Rzeczy potrzebne:

1. patelni ze stali nierdzewnej

2. Termometr mleczarski

3. Duży PAN większy niż naczynia ze stali nierdzewnej, aby działać jako podwójne kotła.

4. Długa łyżka

5. Pomiar kubki i łyżki.

6. Długi obsługiwane nóż

7. Durszlak

8. Ser tkaniny

9. miski

10. Cztery łyżka stołowa unflavored jogurt.

Kroki:

Pierwszym krokiem jest, aby wlać galon mleka do miski ze stali nierdzewnej. Podgrzać mleko do 80 stopni fareneheit przy wykorzystaniu metody podwójnego kotła. Teraz należy dodać cztery łyżkę jogurtu unflavored do mleka i dokładnie wymieszać. Teraz pozostawić mieszaninę do zasiadania w temperaturze 80 stopni farhenheit aż mleko clabbered. Cały ten proces zajmie około dwanaście godzin. Pozwalają na przepływ powietrza przez nie, a więc używać cienką powłoką. Gdy mleko jest całkowicie clabbered wtedy mówić twaróg i cienkiego materiału ser na dnie naczynia. W górnej części miski zostaną wypełnione materiałem wodnisty.

Teraz używać długo obsługiwane nóż do cięcia skrzepu w drobną kostkę calowych. Następnie pozostawić kostki do rozliczenia w ciągu 15 minut. A następnie wymieszać je delikatnie ręce.

Użyj metody podwójnego kotła do ogrzewania w temperaturze 115 stopni twaróg farhenheit. Nie należy przekraczać temperatury, aby uzyskać dobrą jakość sera. Teraz twój skrzep będzie twarde w dotyku.

Teraz pozycja Twojego durszlak ściereczką sera. Wlać skrzepu do niej, a następnie pozostawić skrzep do kanalizacji. Teraz podnieś durszlak z tkaniny sera. Następnie płukanie skrzepu, który jest, że pozostawia się w zimnej wodzie.

Teraz wyjąć napięte twaróg, a następnie wymieszać trochę soli do niego. Można również dodać mleko odtłuszczone lub świeżej śmietany, aby to bardziej miękkie. W ten sposób twój ser jest gotowy i można teraz cieszyć się domowej roboty ser w swoim własnym stylu.

Szukasz Holiday Cottages? Dowiedzieć się więcej o Holiday Cottages Wyspach Brytyjskich

pozycjonowanie-swinoujscie.pl