Mamo, Tato, ide do przedszkola

Mamo, pozwól mi nauczyć jak grać

Oto krótki, dramatyczny winieta. Postacie są Annette: bardzo ładna, pięć-letniego dziecka, i Anne, jej matka, która jest atrakcyjna, ale wydaje harried. Obecny czas to 15:30. Obie są w salonie swojego komfortowego domu.

Annette mówi: „Mamo! Powiedziałeś, że gramy po szkole.” Matka odpowiada: „Tak, zrobiłem, ale najpierw chcę usłyszeć to, czego dowiedział się dzisiaj”. (Patrz komentarz poniżej objaśnienia liczb). (1)

www.sklep-olimp.pl/witaminy-mineraly-olimp

Annette mówi: „Och, mamo!” Anne odpowiada: „Jak odczyt przyjdzie?” Annete odpowiedzi: „To jest w porządku. Znów zrobił rymy.” Anne: „A alfabet?” Annette „. Śpiewaliśmy piosenkę mam dobry pomysł Wezmę grzybków i możemy śpiewać z nimi.”. Anne: „Dlaczego nie możemy skończyć …” Annette przerywa: „. Mamo proszę …” Ona wybiega i wraca niosąc trzy lalki: baby doll, dyskietek szmacianą lalkę przebraną za chłopca i lalka ładny strój, który wygląda Annette. Annette: „OK, Mamo, jesteś Floppy-Boy, a będę dla niemowląt Little Annette”. Annette naśladuje swojego nauczyciela. „Wszystkie prawa dzieci, posłuchajmy utworu alfabetu.” Jej matka śpiewa, jak: „Baby Doll ABCDEFG” Annette przerywa: – „! Ale to nie jest w porządku” „Nie, mamo Dziecko nie zna tę piosenkę .. Może ona śpiewa.” BBB „” Anne reaguje szybko, (2)

Annette odpowiedzi, ona jest tylko dzieckiem. Ona musi się nauczyć. Mamo – Chcę wam powiedzieć o tym, co się stało. Jimmy grał w piłkę, a on zwichnięty nadgarstek. „Anne mówi:” Czy to było w szkole? „Odpowiedzi Annette:” Nie, mamo, ale to było życie. Życie jest zbyt ważne. (3)

Anne: Czy on jest w porządku? Annette: „. Cóż, ma nosić szynę – i to jest jego prawą ręką, więc on musi nauczyć się pisać lewą i powiedział mi, że ma problemy z używaniem widelca, a jego mama ma mu pomóc się ubrać, … i wiem co. możemy Floppy Boy grać Jimmy.