przedszkole12-sopot.pl

Gimnastyka korekcyjna

Gimnastyka korekcyjna

Koło Ćwiczenia – Ćwiczenia dla abs i innych części ciała

Na ko ćwiczenie świetny produkt do ćwiczeń w domu. Jest małe, niedrogie i mogą być wykorzystane efektywnie trenować swoje ciało w zaciszu własnego domu. Koło ćwiczenia, znany również jako koło ab, jest stosowany głównie do pracy z ABS. W rzeczywistości jest to jeden z moich ulubionych produktów dla abs. Jednakże istnieją inne ćwiczenia kół ćwiczenia, które możesz zrobić, które będę przejść w tym artykule.

Zacznijmy od podstaw, chociaż, jak używać tego koła trenować abs: Chwyć oba uchwyty kierownicy, paść na kolana, to koło na ziemi przed sobą zachowując swoją przyczepność na niego.

Ruch jest prosta: po prostu toczyć kółka od siebie na podłodze, wciąż trzymając się go obiema rękami. Spowoduje to, aby pochylić do przodu kolana jako oś w kierunku koła, umieszczając wiele szczep na http://www.domy-balik.pl abs. Im dalej toczyć kółka, tym trudniej będzie na abs. Przesuwanie go do tyłu do pozycji wyjściowej będzie jeszcze trudniej. Na tym kończy się ćwiczenie i jest jednym z najlepszych sposobów, aby trenować abs w domu.

Jeśli chcesz pracować w swoim skośne, wszystko co musisz zrobić, to rzucić koło ab ukośnie od ciebie. Upewnij się, że do pracy z obu stron równomiernie wyszukać najlepsze rezultaty.

Gimnastyka korekcyjna

W ten sposób większość ludzi użyć koło AB, ale może być także użyty do innych ćwiczeń:

– Można go używać robić pompki w dwóch odmianach: bliski przyczepność push up z każdej strony na jednym z uchwytów kierownicy. Powodem, dla którego może to być trudniejsze niż regularny pushup jest to, że trzeba utrzymać stabilność, coś, co nie jest tak łatwe do zrobienia. To działa na klatkę piersiową i triceps.

Można również umieścić jedną rękę na podłodze, a drugą na uchwycie koła i robić pompki w ten sposób. Wystarczy upewnić się, aby przełączać pomiędzy obiema rękami.

– Fizjoterapeuta wiem wykorzystuje koło ab do wykonywania ćwiczeń ramion z jej pacjentów: umieścić tarczę o ścianę, złapał go obiema rękami i zwinąć ją w górę. To działa na ramiona, a nie w sposób twardy, ale nie pomaga uczyć prawidłowego ruchu i formę.

Jednak nie ma wątpliwości, że głównym powodem, aby uzyskać koło ab jest praca abs. Za to, że to jedna z najlepszych rzeczy, że jest.

– autor artykułu