Terapia logopedyczna

Mamo, czy czujesz Uwięziony

Wiele matek w domu ze swoimi dziećmi przyznali mi się, że od czasu do czasu, czują się w pułapce. Kochają swoje dzieci, tak. I wiedzą, jak błogosławieni mają być ze sobą do domu. Ale oni nie mogą pomóc, ale zastanawiam się …

Co ze mną?

Pamiętam uczucie, że zbyt. Przed miałem dzieci, spędziłem rok uczy się być nauczycielem i pisarzem. Potem, gdy miałem pierwsze dziecko, mogę ustawić moje ambicje zawodowe na bok tak, że mogę być w pełnym wymiarze czasu stay-at-home mama. Planowałem wrócić do mojej karierze, kiedy moje dzieci były starsze.

Byłem bardzo wdzięczny mogłem zrobić, gdy wielu z moich koleżanek musiała opuścić swoje dzieci w przedszkolach i dayhomes i wrócić do pracy. Ale kiedy został otoczony przez katar i brudnych pieluch, często złapać się na myśli: „Czy to naprawdę wszystko, co jest?” „A co z moimi marzeniami?” i „Czy to wszystko baby-talk kolei mój mózg papka?”

Nie, to nie jest wszystkim, co istnieje. Czas, aby realizować swoje własne marzenia nadchodzi. I nie, baby-talk nie włączyć mózg papkę. No , może nie na stałe, tak.

Są sezony macierzyństwa. Może pora jesteś w tej chwili nie pozostawia czasu realizować własne ambicje. Ale zamiast pozwolić, że udaremnić cię i cię w dół, mam nadzieję, że można uznać, że zmiany pór roku. W sezonie lub dwóch, lub kilku, to będzie twoja kolej. Więc ciesz się tym co masz teraz, i czekamy na to, co nas czeka!

Ale wiem, że może być łatwiej powiedzieć niż zrobić. Zwłaszcza o trzeciej nad ranem, kiedy starasz się uciszyć kolki dziecka. Tak więc, podczas oczekiwania na sezon do zmiany, oto kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby realizować swoje własne marzenia, najlepiej jak to tylko możliwe.

1. Zajęcia odbywają. Kiedy moje dzieci były małe, że zarejestrowany w klasie wieczorem dziennikarstwa na tamtejszym uniwersytecie.