Witamy wszystkich rodziców na stronie internetowej naszego przedszkola!

Jesteśmy placówką, która wspomaga rozwój dzieci i pobudza ich kreatywność. Każde dziecko znajdzie u nas opiekę i bezpieczeństwo. Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach, dzięki czemu możemy skupić się na każdym dziecku i dopasować zajęcia indywidualnie do ich zainteresowań.

Dzieci przebywają w dużych, jasnych salach, dostosowanych do ich potrzeb. Sale wyposażone są we wszystkie niezbędne pomoce dydaktyczne i czyste, nowe zabawki . W naszym przedszkolu znajdują się również przestronna sala gimnastyczna i ogród z placem zabaw.

Dziećmi z pełnym zaangażowaniem zajmuje się doświadczona i wykwalifikowana kadra pedagogiczna. Nasze nauczycielki nieustannie kształcą się, aby zapewnić Państwa dzieciom prawidłowy rozwój i przygotowanie do nauki w szkole. Zajęcia prowadzone są na wysokim poziomie przy użyciu interesujących dla dzieci materiałów pomocniczych. W naszej placówce pracuje również logopeda, pielęgniarka i pedagog.

Proponujemy dzieciom również zajęcia dodatkowe: kółko plastyczne, zajęcia kulinarne, gimnastykę korekcyjną, rytmikę, kółko muzyczno – teatralne i język angielski.

Nasze przedszkole jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-18:00.